Умови

Доставка

Нова Пошта

Отримати замовлення ви можете у будь-якому найближчому відділенні транспортної компанії Нова пошта або замовити кур’єрську доставку за вказаною вами адресою. Цей вид доставки оплачується за тарифами Нової пошти. Будь ласка, зверніть на це увагу при оформленні замовлення. Якщо ви обрали сплатити замовлення за допомогою післяплати, з вас буде взята комісія в розмірі 20 грн, яка стягується за грошовий переказ, а також 2% від загальної суми замовлення.

Середній термін доставки посилки Україною — 1-3 дні.

Укрпошта

Отримати замовлення ви можете у будь-якому найближчому відділенні компанії Укрпошта. Цей вид доставки оплачується за тарифами Укрпошти.

Якщо ви обрали сплатити замовлення за допомогою післяплати, з вас буде взята комісія в розмірі 1% від загальної суми замовлення, яка стягується за грошовий переказ.

Середній термін доставки посилки Україною — 7-14 днів.

Самовивіз
Також у нас діє функція самовивозу з м. Рівне. Більш детальну інформацію ви можете уточнити в нашого менеджера.

Повернення

Повернення товару

Ви можете повернути новий товар без слідів експлуатації протягом 14 днів з моменту купівлі. Можна повернути товар, якщо:
при огляді нового товару вам не підійшов колір або розмір;
товар не такий, як ви очікували;
товар не відповідає опису або фото;
товар неналежної якості.

Важливо! Товар не має втратити товарний вигляд. Має бути збережено упаковку та видаткову накладну (від транспортної компанії).

Повернення грошових коштів
Зверніть увагу, що у випадку зарахування коштів на рахунок магазину, сума повернена вам буде меншою на комісію платіжної системи.

Гарантія

Якщо товар вийшов з ладу протягом гарантійного терміну через виробничий брак, ми відремонтуємо його або замінимо на новий. Перш ніж здати товар на гарантійний ремонт, ознайомтеся з умовами гарантійного ремонту.

До гарантійного випадку не відносяться:
механічні, експлуатаційні або інші пошкодження;
якщо товар використовувався не за призначенням;
ви ремонтували товар самостійно чи змінювали його конструкцію.

А також переконайтеся, що ви зберегли пакування та видаткову накладну (від транспортної компанії).

В інших випадках ми зробити платний ремонт.

Умови надання послуг

Послуги надаються такими, як вони є. Ми намагаємось бути корисними для клієнта, але під час роботи можуть виникати непередбачувані ситуації. Команда Gostro намагається бути відкритими, та повідомить вас про будь-які нестандартні ситуації.

Здійснюючи оплату, ви приймаєте, що товар надається вам у тому вигляді, у якому він представлений на сайті. Але у зв'язку з тим, що товар виготовляється вручну, можливе невелике відхилення (10-20%) від розмірів вказаних на сайті. Це пов'язано із ручною працею та наявністю або не наявністю матеріалів. Якщо ці чинники присутні, вони обговорюються з вами.

У випадку, якщо ви замовляєте ніж, що буде виготовлений персонально під вас і не представлений у каталозі, ми надамо консультацію і дамо поради як і що можна зробити. Персональні замовлення дорожчі за стокові і оплачуються наперед - 100% від озвученої вартості.

Якщо товару з каталогу немає в наявності, час на його виготовлення буде приблизно 3 тижні з моменту оплати, сплата також є 100% наперед.

Якщо ви чимось не задоволені, будь ласка, повідомте нас якомога раніше.